Skip links

Yazılım Tabanlı Video Analiz Programları

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güçlü referanslarla ve son derece profesyonel bir ekiple güvenliğinizi sağlamaya hazırız.

Güvenlik Kamera Sistemleri Çözümlerimiz

Hızlı Teklif Alın

Bize Ulaşın

444 8 412

ATASAYAR TEKNOLOJİ

Yazılım Tabanlı Video Analiz Programları

Yazılım Tabanlı Video Analiz Programları

Günümüzün gelişmiş video analiz sistemleri ile riski en aza indirgiyoruz.

Atasayar'ın sunduğu dünyanın önde gelen yapay zeka tabanlı video analiz sistemleri, riskleri minimuma indiren ekonomik çözümler olarak öne çıkar. Dünya çapında önde gelen markaların başarısı kanıtlanmış ürünleri, Atasayar'ın uzman ekibi tarafından kurgulanarak hayata geçirilir.

Yazılım Tabanlı Video Analiz Programları Faydaları

Yapay zeka kullanılan analiz yetenekleri operatörlerin işlerini çok kolaylaştırır, riskler önceden tespit edilir ve olaylar henüz gerçekleşmeden engellenebilir.

Alanların istenen şekilde yönetilmesi için ayrıntılı planlama, ayrıntılı kural koyabilme ve doğru alarm üretimi özellikleri ile öne çıkar.

Sistemler üzerinde insan veya araçlar ayrı ayrı tanımlanabilir, geçiş yönüne göre, belirlenen alanda kalma, belirlenen alana giriş veya çıkış, nesne bırakma veya nesne kaybolması gibi analizler yine sistem üzerinde istenirse birçok farklı kombinasyonla oluşturulabilir.

Yetkisiz giriş yapan kişi ya da araçlar, yapılandırılan analizlere göre var ise PTZ kameralar tarafından takibe alınabilir.

Bu temel analizlerin yanında kişilerin kıyafetlerine ya da görünüşlerine göre hızlı ve pratik arama kameralar tarafından çok kısa sürede yapılabilir.

Gelişen teknolojiler sayesinde analizli olmayan kameralar üzerindeki olağan görüntüden farklı bir durum oluşması halinde bile operatöre uyarı gönderilebilir

Günümüz teknolojisi ile 61 megapiksele kadar çıkan çözünürlükle bugüne kadar bir güvenlik kamerasının sahip olduğu en yüksek görüntüleme gücüne sahip olan yüksek çözünürlüklü kamera, geniş görüş alanı ve yine çok yüksek yakınlaşma yeteneğiyle de şu ana kadar güvenlik teknolojileri pazarına sunulmuş en yüksek performanslı ürün olarak kabul ediliyor