Skip links

Hakkımızda

Teknoloji için Atasayar.

HAKKIMIZDA

Atasayar.

bilim,
sanat,
teknoloji.

2005 yılında çıktığımız bu serüvende sektörümüzün ikonlarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.

Atasayar Teknoloji kuruluş yılı olan 2005’ten bugüne akıllı teknoloji çözümleri üreten kurumsal bir firmadır. İstanbul ve Düzce’de yer alan ofislerinde teknoloji çözümleri üreten firmamız kurumsal altyapısı ve deneyimli personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Atasayar Plaza Düzce

— Atasayar Teknoloji A.Ş.

Hakkımızda

Güçlü kadrosu ve teknoloji alt yapısıyla sektörünün öncü firmalarından birisi. Müşterilerimizin taleplerine odaklı inovatif, dinamik ArGe ve yazılım uzmanları, mühendis ve teknik personel, proje ve satış pazarlama, yönetim ve idari personellerimizle sektörde güçlü bir şekilde varız. Estetik kaygılarla ve gelişen dünyanın farkında olarak çözümler üretiyor müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Teknolojide dünya trendlerini yakından takip eden firmamız, uluslararası iş tecrübeleri ile de ön plana çıkmakta, yurtdışında ürettiği teknoloji çözümleriyle de adından söz ettirmektedir. Yüksek kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibimiz ve kurumsal referanslarımız en önemli göstergemiz olmakla birlikte, siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri motivasyon kaynağımızdır. Güvenlik, yazılım, altyapı ve otomasyon sistemleri alanlarında tecrübeli insan kaynağımız ve modern teknoloji alt yapımızla ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ar-Ge, keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve servis hizmetleri sunan firmamız ulusal ve uluslararası pazarlarda mevcut teknolojik konjonktüre ve çağın gereklerine uygun, profesyonel olarak projelendirilmiş çözümler sunmaktadır.

Atasayar Plaza Düzce

ATASAYAR TEKNOLOJİ A.Ş.

Değerlerimiz 😎

Müşterilerimizle Empati Kurmak

Müşterilerimizle empati kurarak ihtiyaçlarını ve endişelerini iyi anlayarak tamamen memnun olacakları bir süreç başlatıyoruz.

İhtiyaca Hitap Eden Ürünler Teklif Etmek

İhtiyacınıza en uygun ürünleri temin ederek tamamen efektif bir iş yapıyoruz.

Her Bir Çalışan Fark Yaratmalı

Çalışanlarımız yüksek potansiyelliler ve yaptıkları işe kendilerinden bir şeyler katıyorlar.

Yaptığımız İşin Mükemmelliği

Bir işi sadece mükemmel olacaksa yapıyoruz. Yaptığımız her iş "mükemmel" olana kadar ki tüm sorunları gideriyoruz.

Takım Ruhu

Birlikte çalışmanın önemini çok uzun yıllardır deneyimliyoruz. Mükemmel olmamızı "mükemmel" bir takım olmamıza borçluyuz.

Geleceği Tasarlamak

Üretmeyi ve tasarlamayı seviyoruz. Sektörümüzün geleceğini şekillendirmek adına Ar-Ge çalışmalarımıza yatırım yapıyoruz.

Sorunlara Çözüm Bulana Kadar Vazgeçmemek

Atasayar Teknoloji herkes gibi sorunlarla karşılaşır fakat hiçbir sorunu çözmeden ilerlemez. Sorunları çözmek için gerekli her şeyi yapar ve işin mükemmel olmasını sağlar. Sorunları seviyoruz, çünkü sorunlar gelişmeye zorlar.