Skip links

Profesyonel IP Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güçlü referanslarla ve son derece profesyonel bir ekiple güvenliğinizi sağlamaya hazırız.

Güvenlik Kamera Sistemleri Çözümlerimiz

Hızlı Teklif Alın

Bize Ulaşın

444 8 412

ATASAYAR TEKNOLOJİ

Profesyonel IP Kamera Sistemleri

Profesyonel IP Kamera Sistemleri

IP üzerinden network temelli video sistemleri ile hem teknolojik hem de çok pratik sistemler kurmak ve kolayca yönetmek mümkün.

Günümüzün popüler video izleme sistemleri, sunduğu bir çok avantaj nedeni ile artık IP network temelli olarak yapılandırılıyor.

IP Kamera Sistemlerinin Faydaları

Yüksek çözünürlük desteği, kolay ve pratik kurulum, dijital görüntü kalitesi, analiz desteği, esnek entegrasyon yapısı, güvenlik kamerası en önemli noktalar olarak öne çıkmaktadır.

Atasayar, alanının önde gelen IP video güvenlik markalarını en teknolojik şekilde ve istendiğinde yangın, kartlı geçiş, ses vb. sistemlerle entegre şekilde sunmaktadır.

IP video teknolojilerinin sunduğu geniş çözüm yelpazesi sayesinde geniş entegrasyon imkanının yanı sıra özellikle yapay zeka tabanlı analiz yetenekleri ile alışveriş merkezleri, yerleşim alanları, stadyumlar, havalimanları için yüksek güvenlikli sistemler yapılandırılabilmektedir.

IP video sistemleri çok noktadan farklı merkezlerden çalışacak şekilde yapılandırılabilmektedir. Bu şekilde çok merkezli ya da dağınık yapıdaki şirketlerin daha organize şekilde video izleme hizmeti almasına olanak sağlamaktadır.

İstendiğinde güvenli bağlantı ile buluta taşınabilen video izleme çözümleri ile farklı seviyede farklı haklara sahip kullanıcılar tanımlayarak, birçok farklı noktadan pratik olarak sabit bilgisayar olmadan hatta akıllı telefonlar üzerinden görüntülere her yerden erişmek ya da çalışan sistemde çıkan problemler hakkında anında alarm alabilmek mümkündür

En Yüksek Performanslı IP Kamera Sistemi

Günümüz teknolojisi ile 61 megapiksele kadar çıkan çözünürlükle bugüne kadar bir güvenlik kamerasının sahip olduğu en yüksek görüntüleme gücüne sahip olan yüksek çözünürlüklü kamera, geniş görüş alanı ve yine çok yüksek yakınlaşma yeteneğiyle de şu ana kadar güvenlik teknolojileri pazarına sunulmuş en yüksek performanslı ürün olarak kabul ediliyor