Skip links

Timelapse

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güçlü referanslarla ve son derece profesyonel bir ekiple güvenliğinizi sağlamaya hazırız.

Güvenlik Kamera Sistemleri Çözümlerimiz

Hızlı Teklif Alın

Bize Ulaşın

444 8 412

ATASAYAR TEKNOLOJİ

Timelapse

Timelapse

Birçok fotoğrafın uzun bir süre boyunca çekildiği ve bir dizi haline getirilerek hızlı bir şekilde gösterildiği bir yöntemdir.

Böylece gerçek zamanlı bir hareketin hızlı bir şekilde gerçekleştiği algısını oluşturmak için kullanılır. Timelapse güncel olarak inşaat sahaların yapım aşamasından itibaren başlayarak geçen süreci belirlenmiş aralıklarla kayıt altına alınır.

Timelapse genel olarak 24 saatte 12/24/48 fotoğraf çekimi ile inşaat/yapı karelenmektedir. Yapı boyutu, süresi ve hızı fotoğraf sayısını belirler.

Bu uygulama sonunda oluşturulan video; sunumlarda ve tanıtımlarda önemli bir değer olarak yerini almaktadır.

Yapılan çekim sırasında oluşan data SD karta, ftp üzerindeki klasöre ya da yakın/uzak noktadaki bir bilgisayara aktarılabilir. Kullanılan cihaza network bağlantısı sağlandığı takdirde tüm ayarları veya güncellemeler anlık uzak erişim yoluyla da yapılabilmektedir. Kablo bağlantısı sağlanamayan timelapse projelerde; sistem LTE network yapısı kullanılarak hizmete alınabilmektedir.

Timelapse uygulaması için sadece kurulan sistem dolabına enerji iletimi, altyapı gereksinimlerini sağlamış olur.

Oluşturulan sistem portable (taşınabilir) yapısı , kullanıcı dostu arayüzü ile sisteminize entegre edilebilir veya harici bir sistem oluşturulabilir.