Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Kurumsal

Kurumsal

ATASAYAR TEKNOLOJİ olarak uluslarası düzeyde proje ve hizmet üretirken uzman ve dinamik kadromuzla “Sorunsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibi ile çalışıyoruz. 
Teknolojiye dair tüm alanlarda trendleri takip ederek sürekli gelişim felsefesi ve sanatsal bir kaygıyla çalışıyoruz. Bu bakış açısıyla yepyeni teknolojilerle donattığımız hayatlarınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
BİZ KİMİZ?
Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz. Bu manada, müşterilerimizin Teknoloji Çözüm Kanalı haline geldik diyebiliriz. 
 
Genel olarak Zayıf Akım Sistemleri diyebileceğimiz  Güvenlik Sistemleri, Altyapı Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ve Yazılım Sistemleri’nin keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve servis hizmetlerini sunmaktayız.  
 
2010 yılında Düzce de kurumsallaşan hizmetlerimizle şirketimizin hedefi ,müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve zamanında hizmet vermektir. Nitelikli hizmetimizle kazandığımız ‘Taraftar Müşteriler’i  ve ‘Jenerik Teknoloji Firması’ ünvanını sağlamlaştırmak ve müşterilerimize hayatlarını kolaylaştırıcı en son teknolojiyi ,en iyi fiyata, en yüksek kalitede, en iyi hizmetle sunmak hedefimizdir.   
 
İş teknoloji olunca, gelişimin sonu olmadığı bilinciyle sürekli kendimizi yeniliyor, gelişmeleri takip ediyor, yeni teknolojiler öğreniyor ve uyguluyoruz. Bunun yanında kendi araştırmalarımızı yapıp müşterilerimize uygun teknolojik çözümler geliştiriyor ve onlara sunduğumuz hizmette fark ortaya koyuyoruz. Müşterilerimizi yeni teknolojiyle daha mutlu görmek en büyük motivasyonumuzdur.
 
Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler gelişimimiz ve yenilenmemiz açısından vazgeçilmez kriterler olduğunun bilincindeyiz. En küçük bir yorum ve geri dönüş bizim için vazgeçilmez yol göstericiler hükmündedir ve hep dikkate değerdir. 
 
Mutlu müşteriye çıkan yolun mutlu çalışandan geçtiğinin bilincinde olarak ekip çalışmasına ve paylaşıma büyük önem veriyoruz. Çalışanlarımızın rutin işlerinin yanında sürekli eğitimlerle uzmanlık ve kapasitelerini geliştirmeye çalışıyoruz. Her bir çalışanın gelişimi şirketimizin gelişimidir. Bu yüzden gelişimlerini teşvik ediyor ve gelişim motivasyonlarını yüksek tutuyoruz.
 
Yurtiçi ve yurtdışında verdiğimiz sayısız hizmet ve çözümlerimizle, başarıyla bitirdiğimiz sayısız projeyle Atasayar Teknoloji markasını geliştirdik ve hedefimiz yeni atılımlarla uluslararası pazarlarda da bilinirliğini sağlamaktır. Yeni yatırımlar ve yeni projelerimizle bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. 
 
Teknoloji için ATASAYAR


Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli