Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Hizmet & Çözümler

Hizmet & Çözümler

Atasayar Teknoloji ailesi olarak 2005 yılından bu yana kurumsal ve bireysel teknolojiler için keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüzde teknolojinin gelişim göstermesi ve internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi daha fazla artmaya başlamıştır. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kesimlere en iyi şekilde lanse edebilmesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir. 
 
Kurum imajı verecek ve gözü herhangi bir şekilde yormamak üzere hazırlanacak olan tasarım hizmetleri ile sizler de kurumunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Her bir firma artık çağımızda kendisini kurumsallık imajı altında göstermek ve müşterilerinden itibar görmek arzusu içerisinde yer alıyor. Bu arzularınıza cevap vermek için artık en iyi çözüm yollarından birisi de ticari ve kurumsal şirketlerin yöneldiği tasarım çalışmaları olacaktır. Ek olarak: Domain, hosting, sosyal medya tasarımı ve web SEO optimizasyonu çözümleri sunuyoruz.

  • Profesyonel Web Sitesi Tasarım ve Yayını
  • Arama Motoru SEO Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Tasarımı ve Yönetimi
  • Domain,Host ve Mail Hizmetleri


Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli