Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Hizmet & Çözümler

Hizmet & Çözümler

Atasayar Teknoloji ailesi olarak 2005 yılından bu yana kurumsal ve bireysel teknolojiler için keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Led Aydınlatma Çözümleri

Led Aydınlatma Çözümleri

Kısaca ışık veren diyot olarak tanımlanabilecek LED, son yıllarda hayatımıza giren ve kullanım alanı gün geçtikçe yaygınlaşan bir aydınlatma teknoloji. Elektrik enerjisini ışık enerjisine dönüştürürken ampul ve floresan gibi ekipmanlardan daha farklı bir çalışma prensibi kullanan LED aydınlatmalar beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, sarı gibi birden çok renk elde etmede çok iyi sonuç sunmaktadırlar. Atasayar Teknoloji olarak yeni çağın aydınlatma standardı olan LED ler ile çevreye saygılı ve enerji verimliliği sağlayan aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli