Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Hizmet & Çözümler

Hizmet & Çözümler

Atasayar Teknoloji ailesi olarak 2005 yılından bu yana kurumsal ve bireysel teknolojiler için keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Personel Devam Kontrol ve Konrtollü Geçiş Sis.

Personel Devam Kontrol ve Konrtollü Geçiş Sis.

Güvenlik ve puantajlama alanında önemli bir uygulama haline gelen kontrollü geçiş sistemleri iş verimliliği ve düzenin oluşturulmasına ilişkin hizmet özellikleriyle de öne çıkmaktadır. 
 
Entegre elektronik güvenlik sistemlerinin, vazgeçilmez bir parçası olan  Geçiş Sistemleri, kamusal binalarda, çeşitli işletme, hastane, okul, yurt, laboratuar, fabrika ve özel alanlarda, residence, alışveriş merkezleri vb., insanların yoğun olduğu alanlarda giriş-çıkışların denetlenmesi, yetkili olmayan kişilerin engellenmesi, yüksek güvenliğin sağlanması ve bu bilgilerin elektronik ortamda raporlanabilmesi amacı ile oluşturulmuştur. Bu sistemler, binanın güvenilirliğini arttırırken, çalışma saatlerinin değerlendirilmesiyle çalışma disiplininin oluşması açısından da somut veriler sunmaktadır. 
  • Kartlı Geçiş Sistemleri
             Proximity Kartlı Geçiş Sistemleri
             RFID Kartlı Geçiş Sistemleri
 
  • Biyometrik Geçiş Sistemleri
             Parmak İzi Tanıma
             Yüz Tanıma
             İris Tanıma
             El ve Avuçiçi Damar Tarama
 
  • Otel Kapı Kart Sistemleri


Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli