Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Hizmet & Çözümler

Hizmet & Çözümler

Atasayar Teknoloji ailesi olarak 2005 yılından bu yana kurumsal ve bireysel teknolojiler için keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Asayiş ve Trafik Gözlem (Mobese) Sistemleri

Asayiş ve Trafik Gözlem (Mobese) Sistemleri

MOBESE Güvenlik Birimleri için tasarlanmış iletişim altyapısı olarak kablosuz iletişim teknolojilerini kullanan, yazılım ve mobil donanım birimlerinden oluşan, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bilgi Yönetim Sistemlerinin (GIS / MIS) entegrasyonudur. Kurulduğu bölge için ( il, ilçe veya belde) kamera ile görüntüleme esasına dayalı güvenlik amaçlı kullanılan sisteme verilen isimdir. Kamera görüntüleme ve takip sistemi de diyebileceğimiz Mobese kurulduğu alandaki görüntüleme alt yapısı sayesinde bölgede olayların vuku anında kolayca gözlenmesine olanak verdiği gibi görüntüleri kayıt altına alarak daha sonra etraflıca incelenmesini sağlamaktadır. Sistem bu yapısıyla caydırıcılık özelliği kazanarak suç oranının azalmasına sebep olmaktadır.  Mobese kurulduğu bölgenin şehir merkezi ve işlek caddelerinin yanı sıra bölge giriş çıkışlardaki kavşak noktalarına yerleştirilen kameralar ile trafik kontrolü ve araç takibi konusunda da oldukça etkili bir çözümdür. Toplumsal olayların oldukça yoğun olarak görüldüğü ülkemizde bu olayların en kısa sürede haber alınmasında, olayın büyüklüğünün belirlenmesinde ve gelişmelerin canlı olarak izlenmesinde olayın büyüklüğüne göre kuvvet kaydırılmasında ve yönlendirilmesinde önemli yararlar sağlayan bir sistemdir. Atasayar Teknoloji tüm bu teknoloijk altyapıları yılların verdiği tecrübe ve kalite ile birlikte sunmaktadır.

  • Asayiş Kontrol ve Gözetleme İstasyonları
  • Araç ,Plaka Takip Sistemleri
  • Trafik Kontrol Sistemleri
  • Raporlama ve Entegrasyon Sistemleri

Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli