Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Hizmet & Çözümler

Hizmet & Çözümler

Atasayar Teknoloji ailesi olarak 2005 yılından bu yana kurumsal ve bireysel teknolojiler için keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Özel yaşam alanları ve ticari alanların güvenlik amacıyla izlenmesi ve kayıt altına alınması için kullanılan Kapalı Devre Tv Sistemleri, güvenliğin yanı süreçlerin kontrolü ve için de oldukça yaygınlaşmış olan temel güvenlik çözümlerinden biridir.

Güvenlik amaçlı kurulan Kapalı Devre TV Sistemleri, genel olarak binaya giriş ve çıkışların ve ortak kullanım alanlarının izlenmesi ile birlikte sirkülasyonun görüntülenmesi ve denetlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Güncel teknoloji dahilinde bu sisteme aynı zamanda lokal ve uzak mekanlardaki görüntüleri izleme ve kayıt altına alma mümkün olmaktadır.

Günümüzde Kapalı Devre TV Sistemleri, güvenlik amacının yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonlar için de kullanılmaktadır.

  • Profesyonel Ip Kamera Sistemler
  • Analog Kapalı Devre TV Sistemleri (CCTV)
  • Hibrit Kamera Sistemler
  • Yazılım Tabanlı Video Analiz Programları
  • Video Depolama ve Yedekleme Sistemleri
  • Programlanabilir Kayıt Cihazları
  • Araç Kamera Sistemleri

Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli