Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Atasayar Teknoloji olarak kendi sektörlerinin ilklerine imza atan müşterilerimizin başarı hikayelerine ortak oluyoruz. Gerçekleştirdiğimiz nitelikli proje, uygulama ve teknik servis çözümlerimiz ile sonsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 
MERCEDES HASMER - Orhan Karabudak
MERCEDES HASMER - Orhan Karabudak Atasayar Teknoloji ile  projelendirdiğimiz güvenlik sistemi dahilinde yaklaşık 80 adet güvenlik kamerası ile şirketimizde göremediğiz nokta kalmadı.  Bu sayede 24 saat herşeyi kontrol edebiliyoruz. Kameraların görüntü kalitesi yüksek olması bizleri daha net olarak olayları görmemizi sağlamaktadır. Son teknoloji ürünleri bunun için tercih ettik.  

Atasayar markası bence hakkettiği kadar bilinmiyor. Verdiği kaliteli hizmet dahilinde bilinirliğinin çok kısa sürede artacağını düşünüyorum. Markanıza karşılıklı olumlu iş ilişkilerimiz olması sebebiyle ulaştık ve aldığımız hizmetlerden son derece memnun kaldık. Otomasyon adına daha çok yol almamız gerekeceğini düşünmemiz sebebiyle uzun süre Atasayar Teknoloji'den hizmet alacağımızı düşünüyoruz. 
 
KARSİNEM TEKSTİL - Serdar Karakaş
KARSİNEM TEKSTİL - Serdar Karakaş
‘'Tekstil fabrikalarımızda brode ve tekstil ürünleri imalatı yapmaktayız. Atasayar Teknoloji ile tesislerimizin altyapı ve güvenlik ihtiyaçlarını çözüme kavuşturduk. 
Doğru insanlarla çalışmanın önemini yaşayarak öğrendiğimiz ticaret hayatında, atılacak adımların ve kararların hassasiyetle tartılması gerekmektedir. Bu manada Atasayar ile çalışmak bizim için stratejik karar oldu.
Network, IP Kameralar, uzaktan izleme, yangın algılama çözümleri gibi tesislerimiz için hayati öneme sahip sistemlerin kurulumu, devreye alınması ve destek hizmetleri Atasayar Teknoloji tarafından hassasiyetle yapıldı.
Atasayar Teknoloji, bize en ihtiyacımız olan hizmetleri en optimum maliyetlerle sundu. Gerek sistem kurulumu, gerekse hızlı bakım ve servisiyle Atasayar Teknoloji beklentilerimizi fazlasıyla karşılamaktadır.''
 
 
ŞERİFOĞLU PARKE – Muhittin Şerifoğlu - Mehmet Şerifoğlu
ŞERİFOĞLU PARKE – Muhittin Şerifoğlu - Mehmet Şerifoğlu
1972 yılından beri ahşap parke üreten bir firmayız. Teknolojik altaypımızı oluştururken yaptığımız araştırmada Atasayar markası ön plana çıktı. Yürüttüğümüz görüşmelerde kendi konusundaki profesyonel yaklaşımı, verdiği güven ve referanslarından dolayı tercihimiz Atasayar Teknoloji oldu.

Çok verimli projelendirme ve uygulama aşamalarından sonra beklentilerimizin de üzerinde bir zaman planı dahilinde süreçler tamamlandı.

Gösterilen titiz çalışma ve profesyonel uygulamalar için teşekkür ederiz.
COŞKUN YEMEK - Gürsel COŞKUN - Yönetim Kurulu Başkanı
COŞKUN YEMEK - Gürsel COŞKUN - Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yemek olarak firmalara Yemek ve Catering Hizmetleri sunmaktayız. Her gün çok farklı lokasyonlarda gerek firmalara gerek özel organizasyonlara hizmet ve ürün sunmaktayız.
Günlük olarak binlerce kap taze,sağlıklı ve lezzetli yemek ürettiğimiz tesislerimizde iş süreçlerimizin takibi ve zamanında hizmet sunumu için teknolojik altyapımızın hataya yer vermemesi önemlidir.
Atasayar Teknoloji network,iletişim,sunucu,araç takip,süreç ve üretim izleme gibi ihtiyaçlarımızın tümünü en yeni teknoloji ile karşılamakla beraber, her aşamada teknik desteğini zamanında sunmaktadır.
Kalitenin,lezzetin,zamanında,sorunsuz hizmetin ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu rekabetin yoğun olduğu sektörümüzde hataya yer yoktur. Bu açıdan organizasyonunda hataya yer vermeyen firmalar ayakta kalacaktır.
Sunduğumuz hizmeti en kaliteli sunarken yanımızda olan Atasayar Teknoloji’yi teknoloji partnerimiz olarak görüyoruz. İşimizi kolaylaştırıcı yenilikleri her zaman mutlulukla karşılayan bir firma olarak Atasayar’ın sunduğu çözümlerden çok memnun olduğumuzu ifade edebiliriz. Biz nasıl lezzetli yemekler sunuyorsak Atasayar da bize lezzetli teknoloji sunmaktadır diyebiliriz.
KOÇ İNŞAAT - Nihat KOÇ - Yönetim Kurulu Başkanı
KOÇ İNŞAAT - Nihat KOÇ - Yönetim Kurulu Başkanı Koç İnşaat ve Koç Beton olarak lüks konuttan toplu konutlara, ticari binalardan kamu binalarına, altyapıdan üstyapılara, inşaat sektörünün hemen hemen her alanında projeler üretiyor ve inşa ediyoruz. Türkiye’nin heryerinde faaliyetlerimiz olduğundan organizasyonumuzun ve işleyişimizin kusursuz olması,çıkabilecek sorunları öngörmemiz ve çıkanları da hızla çözmemiz çok önemlidir.
Atasayar Teknoloji projelerimizde zayıf akım sistemlerini beraber kurduğumuz en önemli partnerlerimizden olup, projelerimizin kalitesine her aşamada katkı sağlamaktadır. Projelendirmeden teslime kadarki süreçte doğru çözümler ve zamanında sonuçlandırmada Atasayar Teknolojiye güvenimiz tamdır. 
Ekonominin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe tabii ki rekabet büyüktür ve bizim gibi kalitesi ve çözümleriyle fark ortaya koyan firmalar başarılı olacaktır. Atasayar Teknoloji de ağ çözümlerinden seslendirme sistemlerine, bina otomasyonundan araç takibine, algılama ve alarm sistemlerinden yazılım çözümlerine kadar tüm teknolojik ihtiyaçlarımızı tam zamanında ve en efektif şekilde karşılamaktadır.
Başka onlarca firma gibi biz de Atasayar Teknoloji ile çalışmaktan ve şirketimize teknolojik katkılarından son derece memnunuz.
DÜZCE JANDARMA MOBESE
DÜZCE JANDARMA MOBESE Bu projede Düzce Jandarma Komutanlığı’nın yetki alanı dahilinde asayiş ve trafik kontrolleri için ihtiyaç duyduğu görüntüleme ve kayıt sistemini projelendirdik ve başarı ile uyguladık.  17 farklı lokasyonda istenen kameralar köy meydanları, anayol kavşak ve güzergahlarında konuşlandırılmış olup görüntüleri son teknolojilerle kablosuz olarak 3 ana izleme istasyonuna aktarılıp kayıt altına alınmıştır. Gerek kameralar, gerek aktarım  ve kayıt cihazları, gerekse diğer donanım en son teknoloji ve şartlara uygun yapılmış, Jandarma’nın ihtiyaçlarını karşılamıştır. Bu Projemiz teknoloji ve uygulama olarak ilkleri barındırmaktadır.Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Düzce


Atasayar Teknoloji A.Ş

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2004 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

444 8 412

MERKEZ
Kültür Mahallesi D-100 Yan Yol 349/A NO:13 Atasayar Plaza Merkez / DÜZCE
 
İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli